(vazba) Sebrání písní potulného cechu studentského.

Praha, ELK, 1948. Ráj knihomilů svazek 10. Dřevěná vazba s kresbou, otevřené šití. 94 (1) s. Vázala Daniela Pavelková v roce 1999. Signováno a datováno tužkou. Dřevoryty Bohdan Lacina. Typografická úprava Oldřich Menhart. Přeložili Rudolf Mertlík a Radovan Krátký. V tiráži podpis výtvarníka. Celkem 1001 výtisků, z toho 301 na ručním pap. Maršov, zbytek na ofsetu. Tento výtisk neprodejný, ruční papír.

Bubla 6883.

Vazba obdržela cenu pro mladé tvůrce v roce 2001 na X, Trienále umělecké knižní vazby, které se konalo v Kroměříži.

Sebrání písní potulného cechu studentského.

1 800 Kč (2 127 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)

Dražitel č.17, 4. 12. 2021 13:56