Terč. Soubor sedmi grafických listů.
Bez místa vydání (Brno), n.vl., 1972. OBr. s aplikovaným štítkem, nestr. Vloženo sedm suchých jehel kombinovaných s leptem, vše signováno a datováno tužkou. V tiráži podpis výtvarníka. Exemplář č. 10/30.
5. 12. 2021 00:01
5. 12. 2021 00:01
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
1 300 Kč (1 536 Kč)
1 300 Kč (1 536 Kč)
Dražitel č.31, 4. 12. 2021 23:56