Terč. Soubor sedmi grafických listů.

Škarohlíd, Jaroslav (1925)

Bez místa vydání (Brno), n.vl., 1972. OBr. s aplikovaným štítkem, nestr. Vloženo sedm suchých jehel kombinovaných s leptem, vše signováno a  datováno tužkou. V tiráži podpis výtvarníka. Exemplář č. 10/30.

5. 12. 2021 00:01

700 Kč (827 Kč)
1 300 Kč (1 536 Kč)

Dražitel č.31, 4. 12. 2021 23:56