Ex libris Jitky Paulusové-Censorové. Ze života sběratelky.
Zinkografie 12 x 9,9 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1936.
Paulus 176.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)