Čtyři roční období.

Čechová, Olga (1925 - 2010)

Bez místa vydání, Frantiěek Pulír, 1978. OBr., nestr. Volně vloženy 4 exlibris, suché  jehly od Olgy Čechové. Vše signováno a datováno tužkou, listy č. 5/50. Cellkem 50 výtisků.

Chagall I, str 296 - 270.

Čtyři roční období.

350 Kč (414 Kč)