Čtyři roční období.
Bez místa vydání, Frantiěek Pulír, 1978. OBr., nestr. Volně vloženy 4 exlibris, suché jehly od Olgy Čechové. Vše signováno a datováno tužkou, listy č. 5/50. Cellkem 50 výtisků.
Chagall I, str 296 - 270.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)