(samizdat) Dvě studie o soudobé grafice.
Brno, n. vl., 1981. OBr., 27 s. Vloženy dva grafické listy: suchá jehla od Olgy Čechové Studánka a barevná suchá jehla od Jiřího Hadlače Desideratio. Oba listy signovány, datovány a číslovány tužkou. Pod textem podpis Igora Zhoře modrým perem. Neudaný počet výtisků.
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
Dražitel č.14, 4. 12. 2021 06:35