Ex libris L. Liesler. Dvě mužské hlavy a okřídlený ženský akt.
Linoryt 17,8 x 10,7 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1973.
Loubal 314.
120 Kč (142 Kč)
120 Kč (142 Kč)