Akt.
Linoryt 22,7 x 15,8 cm. Signováno a datováno dole uprostřed tužkou Liesler 80.
Chagall VII., str. 144 - 146.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
Dražitel č.25, 4. 12. 2021 21:25