Toman a lesní panna. Parodie.
Praha, Vojtěch Bujárek, prof. Dr. Miloslav Hýsek, Alois Chvála, Karel Minář, Miroslav Stiebling, 1935. OBr., volně vložené archy, nestr. (23 s.). Litografie Karel Minář. Poslední z nich signována tužkou. Doslov dr. Miloslav Hýsek. Vydáno u příležitosti XI. schůze Spolku českých bibliofilů v Národním domě na Vinohradech dne 9. listopadu 1935. Kromě běžného vydání vyšlo několik výtisků na ručním papíře Zanders. Tento výtisk na ručním papíře.
Bubla 4821.
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)