Ex libris Ing. E.M. Klicman. Malíř.
Barevný dřevoryt 13 x 8,8 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1941.
Paulus 102.
550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)