PF 1987 Dr Ivan Hrdina. Stůl a tři květináče.
Dřevoryt 9 x 12,1 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. Rok 1987.
Štorek 364.
80 Kč (95 Kč)
80 Kč (95 Kč)