PF 1987 Dr Ivan Hrdina. Stůl a tři květináče.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Dřevoryt 9 x 12,1 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. Rok 1987.

Štorek 364.

80 Kč (95 Kč)