RD. R. Dostál. Don Quijote.
Dřevoryt 11,7 x 12 cm. Signováno dole uprostřed, nedatováno. Rok 1978.
Štorek 213.
90 Kč (106 Kč)
90 Kč (106 Kč)
90 Kč (106 Kč)
90 Kč (106 Kč)
Dražitel č.2, 4. 12. 2021 23:10