Dr. A. Horáková. Dívčí hlava.
Suchá jehla 12 x 9,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1975. List č. 38/60. Tisk na ručním papíře.
Štorek 120.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)