Dr. A. Horáková. Dívčí hlava.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Suchá jehla 12 x 9,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1975. List č. 38/60. Tisk na ručním papíře.

Štorek 120.

Dr. A. Horáková. Dívčí hlava.

150 Kč (177 Kč)