Židle před otevřeným oknem.
Suchá jehla 27,9 x 30,1 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed VKomárek 74. List č. 4/50. Tisk na ručním velkolosínském papíře.
5. 12. 2021 00:02
5. 12. 2021 00:02
550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)
Dražitel č.37, 4. 12. 2021 23:57