Božena Němcová..
Barevný lept 21,1 x 18,3 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Eva Hašková 2021. List č. 99/100.
Chagall III., str. 85 - 86.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
Dražitel č.7, 25. 6. 2021 20:43