Louis 1972 Ech - smutno na duši Vasko zapřahej popojedem !
Linoryt 13 x 18,8 cm. Signováno a datováno uprostřed modrou pastelkou A. Mikulka 1973. Tisk na ručním hnědém papíře.
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
Dražitel č.3, 27. 5. 2016 17:31