P.F. 1968. Jaroslav Pergl. Nábřeží v Oslo.

Bouda, Cyril (1901 - 1984)

Litografie s podtiskem 9,7 x 15,9 cm. Signováno vlevo dole iniciálami v desce a vpravo dole tužkou. Nedatováno, rok 1967.

Janča 1297.

180 Kč (213 Kč)