PF 1977 Fr. Nový.

Born, Adolf (1930 - 2016)

Barevná serigrafie 10,2 x 41,8 cm. Signováno vpravo dole v desce, nedatováno. Arch papíru, serigrafie přes obě strany.

Chagall I., str. 194 - 195.

PF 1977 Fr. Nový.

400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)

Dražitel č.12, 26. 6. 2021 10:53