Zem snů.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Cyklus leptů k básni E.A. Poea. Šest leptů + jeden mimo cyklus. Různé rozměry, cca 15 x 20 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1940. Vydáno 35 ks pro Okénko do dílny umělcovy, vydal Jaroslav Picka. Tisk na ručním papíře.

Žižka 874 - 879.

Bez obálky.

Zem snů.

27. 6. 2021 00:08

3 000 Kč (3 545 Kč)
24 000 Kč (28 356 Kč)

Dražitel č.25, 27. 6. 2021 00:03