Spolupráce věků.

Bílek, František (1872 - 1941)

Dřevoryt 30 x 25 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Montováno na karton.

Toman I, s. 65 - 66.

Spolupráce věků.

27. 6. 2021 00:00

1 700 Kč (2 009 Kč)
1 700 Kč (2 009 Kč)

Dražitel č.21, 26. 6. 2021 23:55