Léto s Monikou.
Oboustranná kresba pastelkami 25,1 x 19,1 cm. Na rubu kresba pastelkami 25,5 x 16,5 cm. Nesignováno, nedatováno.
900 Kč (1 063 Kč)
900 Kč (1 063 Kč)