Klaun.
Suchá jehla 6,8 x 9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou K. Šafář 79. Tisk na ručním papíře.
Chagall XV., str. 345.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)