František Halas.
Kombinovaná technika 14,5 x 14,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou L.Kuklík 76. Autorský tisk. Tisk na ručním papíře.
Chagall VI., str. 433 - 434.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)