Zátiší s ovocem.
Litografie s podtiskem 24,8 x 19 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1963. List č. 80/200. Dole uprostřed slepotiskové razítko SČUGH.
Chagall I, str. 200 - 201.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)