Hněv.
Barevný dřevořez 23,9 x 18,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Tisk na ručním papíře.
Chagall XV., str. 288 - 289.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)