Srna.
Dřevoryt 34,ř x 32,3 cm. Signováno vlevo dole tužkou a vpravo dole v desce. Nedatováno. Tisk na ručním papíře.
Chagall II, str. 141 - 142.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)