Srna.

Duša, Ferdiš (1888 - 1958)

Dřevoryt 34,ř x 32,3 cm. Signováno vlevo dole tužkou a vpravo dole v desce. Nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Chagall II, str. 141 - 142.

Srna.

300 Kč (354 Kč)