(autogram) Smrt motýlů.
Brno, n. vl., 1981. OBr. Vloženo pět suchých jehel kombinovaných s leptem od Jaroslava Škarohlída. Všechny grafiky signovány, datovány a číslovány tužkou. Úvodní báseň na obálce Jan Skácel. Pod textem podpis autora. Grafická úprava František Janás. Neudaný počet výtisků. Tento č. IV.
Vývorný stav.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
2 025 Kč (2 393 Kč)
2 025 Kč (2 393 Kč)
Dražitel č.28, 28. 11. 2020 23:52