Karel Hynek Mácha v klobouku.
Suchá jehla 15,2 x 7,7 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1976. Tisk na ručním papíře.
Chagall V., str. 263 - 264.
Grafika použita pro exlibris VŠ (Vilém Šmidt).
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
Dražitel č.3, 26. 11. 2020 12:13