(Krejčí Jan) Havran. Krkavec.
Praha, Nadace Lyry Pragensis, 1993. Polyhymnia svazek 74. Lyra Pragensis svazek 220. Obr. se slepotiskem, fólie, 43 (1) s. Čtyři barevné litografie signované tužkou Jan Krejčí. Přeložili Vítězslav Nezval a Miroslav Macek. Typografická úprava Vladimír Viener. Slepotiskové razítko Lyry Pragensis v tiráži. Část nákladu vydána v umělecké vazbě Ladislava Nováčka. Celkem 200 číslovaných výtisků na holandském papíře van Gelder. Tento výtisk č. 123/200.
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
Dražitel č.29, 28. 11. 2020 23:53