(Krejčí Jan) Havran. Krkavec.

Poe, Edgar Allan (1809 - 1849)

Praha, Nadace Lyry Pragensis, 1993. Polyhymnia svazek 74. Lyra Pragensis svazek 220. Obr. se slepotiskem, fólie, 43 (1) s. Čtyři barevné litografie signované tužkou Jan Krejčí. Přeložili Vítězslav Nezval a Miroslav Macek. Typografická úprava Vladimír Viener. Slepotiskové razítko Lyry Pragensis v tiráži. Část nákladu vydána v umělecké vazbě Ladislava Nováčka. Celkem 200 číslovaných výtisků na holandském papíře van Gelder. Tento výtisk č. 123/200.

Havran. Krkavec.

1 400 Kč (1 654 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)

Dražitel č.29, 28. 11. 2020 23:53