Ex libris Lyry Pragensis.

Praha, Nadace Lyry Pragensis, 1992. Album Lyra. Sametová obálka, volně vložené listy, nestr. Soubor 12-ti ex libris. Různé rozměry a grafické techniky. Autoři: Hana Čápová, Josef Dudek, Daniela Havlíčková, Bedřich Housa, James Janíček, Aleš Krejča, Zdeňka Krejčová, Jaroslava Pešicová, Jiří Sozanský, Ctirad Stehlík, Pavel Sukdolák, Karel Vodák. Všechny ex libris signovány tužkou, některé datovány a číslovány. Všechny listy opatřeny slepotiskovým razítkem Lyry Pragensis. Úvodní text Prof. František Dvořák. Většina grafik tištěna na ručním papíře z Velkých Losin. Celkem 200 číslovaných výtisků, tento č. 191/200.

Výborný stav.,

Ex libris Lyry Pragensis.

1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)

Dražitel č.19, 28. 11. 2020 13:34