(Kupka František) L'Assiette au Beurre. La Paix. No 177

Paris, Schwarz Samuel Sigismond, 1904. OBr., str. 2938 - 2951. Obálka a barevné litografie signované v desce František Kupka. Vložen reklamní leták nakladatelství se seznamem všech dosud vydaných čísel !

Uvolněno ve hřbetě, čtyři litografie jsou nahrazeny barevným xeroxem.

L'Assiette au Beurre. La Paix. No 177

1 600 Kč (1 890 Kč)