Oboustranná kresba.

Janeček, Ota (1919 - 1996)

1. Ptáček. Kresba černým perem 11 x 8,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. 2. Zajíc. Kresba černým perem 10 x 14 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Obě kresby na jednom kartonu.

Chagall IV, str. 148 - 149.

U kresby zajíce dvě skvrnky.

Oboustranná kresba.

Ota Janeček

400 Kč (473 Kč)
500 Kč (591 Kč)

Dražitel č.30, 28. 11. 2020 23:53