London. S. Mary Overy, Southwark.

Hollar, Václav (1607 - 1677)

Mědiryt 16,8 x 23 cm. Signováno a datováno vlevo dole v desce. Rok 1661. Pasparta.

Toman I, str. 357 - 359.

Stará grafika

1 800 Kč (2 127 Kč)