Deset listů - suché jehly. Grafický cyklus.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Praha, Alois Dyk, 1927. Soubor 10-ti suchých jehel. Vše signováno vpravo dole tužkou. Nedatováno. Tisk na ručním papíře Fabriano.

Žižka 457 - 466.

Chybí obálka. Na některých místech papíru flíčky od vlhka, nikdy ale nezasahuje do grafiky.

6 000 Kč (7 089 Kč)
6 000 Kč (7 089 Kč)

Dražitel č.12, 28. 11. 2020 23:48