Deset listů - suché jehly. Grafický cyklus.
Praha, Alois Dyk, 1927. Soubor 10-ti suchých jehel. Vše signováno vpravo dole tužkou. Nedatováno. Tisk na ručním papíře Fabriano.
Žižka 457 - 466.
Chybí obálka. Na některých místech papíru flíčky od vlhka, nikdy ale nezasahuje do grafiky.
6 000 Kč (7 089 Kč)
6 000 Kč (7 089 Kč)
6 000 Kč (7 089 Kč)
6 000 Kč (7 089 Kč)
Dražitel č.12, 28. 11. 2020 23:48