Démon.
Lept 14,6 x 9,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Konůpek 1916.
Žižka 84.
Dle Žižky rok 1913.
29. 11. 2020 00:02
29. 11. 2020 00:02
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
1 025 Kč (1 211 Kč)
1 025 Kč (1 211 Kč)
Dražitel č.18, 28. 11. 2020 23:57