Démon.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Lept 14,6 x 9,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Konůpek 1916.

Žižka 84.

Dle Žižky rok 1913.

Démon.

29. 11. 2020 00:02

500 Kč (591 Kč)
1 025 Kč (1 211 Kč)

Dražitel č.18, 28. 11. 2020 23:57