(vazba, autogram, Tichý František) Vltava.
Bez údajů (Kladno, Jitka Fučíková a Josef Cipra, 1954). Plkož. vazba s ražbou a zlacením, kartonové pouzdro. Vázal Bedřich Zákostelecký, signováno na předsádce značkou. 37 s. Sedm orig. leptů František Tichý. Podpis Jaroslava Seiferta v tiráži. Vydáno jako pokusný tisk na dílovém papíře. Neudaný počet výtisků.
Bubla 6932.
Unikát.
14 000 Kč (16 541 Kč)
14 000 Kč (16 541 Kč)
19 000 Kč (22 449 Kč)
19 000 Kč (22 449 Kč)
Dražitel č.21, 4. 6. 2016 14:36