Ilustrace.

Aleš, Mikoláš (1852 - 1913)

Kresba tužkou 22 x 16,8 cm. Signováno vlevo dole značkou, nedatováno. Pasparta.

Toman I., str. 10 - 13.

Uprostřed papíru nepatrné stopy po ohnutí. Pozůstalost Ignáta Herrmanna.

Ilustrace.

29. 11. 2020 00:02

3 500 Kč (4 135 Kč)
5 100 Kč (6 026 Kč)

Dražitel č.10, 28. 11. 2020 23:57