Ex Libris +++ (Petr Bezruč).
Heliogravura 5,9 x 6,5 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1936. Rám, pasparta, sklo.
Bydžovská-Preissigová, Vodehnal 1a.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
Dražitel č.1, 26. 11. 2020 11:33