Skicář malíře Karla Špillara.

Clpl. vazba, konec 19. století. 47 s. Listy číslovány tužkou. Kromě kreseb tužkou, obsahuje skicář kresby kolorované akvarelem, kresby tuší, pastelkami apod. Jedna barevná kresba signována vlevo dole tužkou. Dva barevné návrhy datovány. Uvnitř volně vložen barevný akvarel, pohled na město.

Hřbet vazby chybí, listy jsou převážně uvolněny. Na vazbě a na některých listech fleky od vody. Nikdy však nezasahují kresby.

Skicář malíře Karla Špillara.

29. 11. 2020 00:14

3 000 Kč (3 545 Kč)
10 000 Kč (11 815 Kč)

Dražitel č.8, 29. 11. 2020 00:09