(autogram) Kapitoly skoro naléhavé.
Praha, Hejda & Tuček, b.d. Plpl. vazba se zlacením, kapitálek, 291 (3) s . Na titulním listě podpis autora.
Signované knihy, Etika
Signované knihy, Etika
230 Kč (272 Kč)
230 Kč (272 Kč)