(Ondreička Karol) Poéma hory.
Praha, Kniha, grafika, bibliofilie, 1992. Sladké jádro srdce svazek 10. OBr., karton s aplikovaným štítkem, 28 s. Kartonové pouzdro. Šest kombinovaných technik Karol Ondreička. Vše signováno a datováno tužkou. Překlad Jana Štroblová. Grafická úprava Jan a Karel Martincovi. Vazba Kateřina a Marek Stašovi. Celkem 100 číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin. Tento výtisk č. 63/100.
3 800 Kč (4 490 Kč)
3 800 Kč (4 490 Kč)