Měsíce.

Hampl, Petr (1943)

Praha, Dr. Ivan Hrdina, 1978. Folio Velká řada svazek 1. OBr., volně vložené listy, nestr. (1) s. textu + 12 leptů Petra Hampla. Vše signováno a datováno vpravo dole tužkou. Každý list pojmenován a očíslován. Listy č. 84/100. C elkem 40 souborů.

Chagall III, str. 55 - 56.

Měsíce.

1 800 Kč (2 127 Kč)
1 900 Kč (2 245 Kč)

Dražitel č.21, 30. 11. 2019 23:52