Tenisové hřiště.
Barevná litografie 11,9 x 8,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 79. List č. 32/200.
Chagall I, str. 165 - 166.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)