Ilustrace ke knize Alois Mikulka: Dům u pětiset básníků.
Kresba barevnými pastelkami 24,4 x 20,8 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1964. Vzadu název knihy tužkou. Vpravo dole tužkou poznámka str. 25.
Mikulka, Alois: Dům u pětiset básníků. Brno, Krajské nakladatelství, 1964.
1 800 Kč (2 127 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)
Dražitel č.1, 28. 11. 2019 10:05