PF 1976 Nových. Chrudim.

Born, Adolf (1930 - 2016)

Arch papíru. Dvoubarevná serigrafie 19,7 x 19,8 cm přes obě strany. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Vzadu razítko se jménem výtvarníka a technikou.

Chagall I., str. 194 - 195.

PF 1976 Nových. Chrudim.

450 Kč (532 Kč)