Srdce ve skříni.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Dřevoryt 29,8 x 23,7 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. List č. 89/200.

Srdce ve skříni.

1. 12. 2019 00:02

280 Kč (331 Kč)
305 Kč (360 Kč)

Dražitel č.35, 30. 11. 2019 23:57