Soubor tří grafických listů k básni Jana Skácela.
Bez místa vydání, n. vl., 1980. OBr., nestr. (1 s.). Volně vložené listy v papírovém obalu. Na prvním listě báseň Jana Skácela. Vloženy tři lepty Jaroslava Škarohlída. Vše signováno a datováno vpravo dole tužkou. Listy č. 6/50. Neudaný počet exemplářů.
Chagall XVI., str. 197.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
625 Kč (738 Kč)
625 Kč (738 Kč)
Dražitel č.14, 30. 11. 2019 22:32