(Kundera Ludvík) Paul Celan: Hlasy.
Arch papíru. Vlevo text básně. Podepsáno Ludvíkem Kunderou modrým perem. Vložena barevná suchá jehla 21,8 x 9,8 cm od Ludmily Jandové. Signováno a číslováno tužkou dole uprostřed. Nedatováno. List č. 11/30.
Chagall IV, str. 146 - 147.
1. 12. 2019 00:04
1. 12. 2019 00:04
550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)
750 Kč (886 Kč)
750 Kč (886 Kč)
Dražitel č.9, 30. 11. 2019 23:59