Tinktury.

Kocman, Jiří Hynek (1947)

Lavírovaná kresba 12,3 x 5,5 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1970. Pasparta. Uvnitř nalepen štítek s popisem díla a určením sbírky, ze které pochází.

Chagall V., str. 269 - 270.

Tinktury.

350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)

Dražitel č.1, 28. 11. 2019 10:01