P.F. 1983 Ivan Chatrný.
Serigrafie 8,5 x 9 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed.
Chagall IV., str. 35 - 36.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
Dražitel č.15, 29. 11. 2019 12:50