(Suchánek Vladimír, Komárek Vladimír) Cirkus '82.

Praha, n.vl., 1982. Soukromý neprodejný tisk. Kartonové pouzdro s aplikovaným koženým štítkem na hřbetě. 2 s. textu + 50 volně vložených grafických listů různých technik a rozměrů. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Jiří Altmann, Karel Beneš, Bořivoj Borovský, Josef Černý, Květa Fulierová, Dobroslav Halata, Petr Hampl, Jiřina Hartinegerová-Tobolíková, Marcel Haščič, Pavel Hlavatý, Jaroslav Hořánek, Jan Hrubý, Květa Jadrníčková,  Ivana Kantůrková, Vladimír Kintera, Vojtěch Kolařík, Vladimír Komárek, Markéta Králová, František Kratochvíl, Věra Krumphanzlová, Ludmila Lojdová, Rudi Lorenz, Mikuláš Lubomírský, Václav Mathauser, Jiří Mika, Alois Mikulka, Lubomír Netušil, Zuzana Nováčková, Jindřich Novák, Jana Ondrušová-Wünschová, Jan Antonín Pacák, Josef Paleček, Jiří Pálek, Karel Prášek, Hana Procházková, Emanuel Ranný ml., Boris Soukup., Jiří Slíva, Miroslav Stuchlík, Vladimír Suchánek, Karel Šafář, Igor Ševčík, Karel Urban, Vladimír Veselý, Jiří Voves, Eva Vlasáková, Bohunka Waageová, Jan Weber, Zdeněk Zálešák, Uljana Zmetáková. Redakce Ivan Hrdina. Pouzdro František Jelínek. Příloha Zdeněk Kopřiva. Na grafickém listě Jana Webera věnování pro Miroslava Stuchlíka. Celkem 60 výtisků, tento č. 56.

Grafika Josefa Palečka chybí. Výborný stav.

Cirkus '82.

4 500 Kč (5 317 Kč)